İçeriğe geç

Personel Taşımacılığı İstanbul

İş verenlerin en büyük sorunu personellerin zamanında ulaşım yapamamasıdır. Her gün artan araç sayısı, yol çalışmaları, toplu ulaşım araçlarının yetersiz olması gibi bir çok olumsuz faktör bir araya geldiğin de gecikmeler kaçınılmaz oluyor.

Bu sebeple personel taşımacılığı istanbul içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmekte. Günümüz de artık lüks bir hizmet olmaktan çıkıp, tamamen ihtiyaç haline gelmiştir. Bununla birlikte personel taşımacılığı şirketleri sayı olarak artmakta ve en iyi servis firmaları konusunda bilgi sahibi olmakta zorlaşmaktadır.

istanbul düğün minibüs kirala
istanbul düğün minibüs kirala

Kaliteli ve güvenilir personel taşımacılığı hizmeti almak için bazı kriterleri bilerek, bunların ölçüsünde değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Bu değerlendirmelerin başında tercih edeceğin personel taşımacılığı şirketinin sektörde ki geçmişi, öz malı araç sayısı ve belgeleri gibi bazı detaylar var.

Personel Taşımacılığı Şirketleri

Her zaman müşterisinin yanında olan ve yapıcı yaklaşımlarıyla çözüm odaklı çalışma prensibimizle istanbul’da hali hazırda 500 araçla hizmet vererek, ortalama her gün sabah ve akşam olmak üzere 10.000 kişiyi taşıyoruz!

Bizim diğer personel taşımacılığı şirketleri içerisinde çalışma prensiplerimiz fark yaratıyor;

  • Personel taşımacılığında araç yaşı olarak tüm araçlarımız 5 yaş olup, tamamen konfor için dizayn edilmiş
  • Personel taşımacılığı yönetmeliğine uygun
  • Bakımları günlük takip edilen
  • A sınıfı olarak nitelendirilen Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Citroen Jumper markalı araçlar
  • Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan
  • Isıtma ve soğutma sistemi sorunsuz çalışan
  • Temizliğine dikkat edilerek her gün kontrolleri yapılan araçlarla hizmet vermekteyiz.
istanbul servis kirala
istanbul servis kirala

İstanbul Personel Taşımacılığı, Şirketleri, Fiyatları, Firmaları

İstanbul geneli Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçelerde verdiğimiz personel taşımacılığı hizmeti için 532 697 69 18 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi, görüş öneri ve diğer tüm istekleriniz için 0532 697 69 18 Whatsapp destek hattından müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

düğün için servis kiralama
düğün için servis kiralama
ARA