İçeriğe geç

Kiralık Servis Aracı İstanbul

Kiralık servis aracı hizmetini istanbul Avrupa ve Anadolu yakasında en aktif şekilde yürüten şirketimizin, günlük kiralık ve uzun süreli kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Hem personel servisi hem de öğrenci taşımacılık için kullanılan kiralık okul servisi araçlarımızı her türlü kalabalık etkinlikleriniz için kullanabilirsiniz. Sahibinden kiralık servis araçları için ve kiralık okul taşıtı için doğru yerdesiniz!

düğün için minibüs kiralama
düğün için minibüs kiralama

Kiralık Servis Aracı İstanbul

Genel anlamda kalabalık insan sayısının olacağı etkinliklerde ulaşım probleminin en büyük çözümü kiralık servis aracı tutmaktır. Düğün, gezi, kına, nişan, cenaze gibi bir çok etkinliklerin toplu taşımacılığını en kolay şekilde yürütebilmek için kiralık servis aracı ideal çözümler arasındadır.

İstanbul içerisinde yoğun trafik sorunu ve davetlilerinizin hepsinde araç olmayışı yapacağınız etkinlikte sorunları da beraberinde getirmektedir. Servis aracı kiralama işlemi ile kişileri toplu olarak götürüp tekrar aynı varış noktası getirebilmenin rahatlığı sizi yapacağınız etkinliğe daha fazla odaklayacaktır.

Kiralık servis aracı tercihinde bir takım kıstasları mutlaka göz önüne almalısınız. Örneğin servis aracını kiralayacağınız şirketin gerekli yetki belgelerine sahip olması, araçların yeni model olması, etkinliğiniz şehirlerarası yapılacaksa D2 belgesine sahip olması , şoförlerin konusunda deneyimli ve tüm evraklarının eksiksiz olması gibi bir çok etkeni aynı anda değerlendirmelisiniz.

istanbul minibüs kiralama
istanbul minibüs kiralama

Kiralık Okul Servisi

Toplu taşımacılık işlemlerinin en rahat çözümü okul servislerinde kullanılan araçlardır. 16 kişilik minibüs / 27 kişilik midibüs gibi farklı kapasitelerde bulunan kiralık okul servisi araçlarını en uygun ve en cazip fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Kiralık okul servisi araçlarımız 5 yaşından büyük olmayarak, tüm bakımları zamanında yapılan ve kasko sigortaları düzenli takip edilmektedir. Ayrıca kişi başı ferdi kaza koltuk sigortası ile araç içerisinde ki her bir bireyi güvence altına alan şirketimizin hizmette kullandığı araçlar yönetmeliğe uygundur.

Kısaca özetlemek gerekirse;

  • Kiralık okul servislerimiz 5 yaş ve daha yeni model segmenttir.
  • Bakımları zamanında yapılıp, temizlikleri günlük takip edilmektedir.
  • Şoförlerimiz ibb tarafından verilen şoför kartına sahip,
  • Sabıka kaydı olmayan, sağlık yönünden sorunsuz kişilerdir.
  • Firmamız kiralık okul servisi konusunda A sınıfı yetki belgesine sahip, İSO 9001 – İSO 14001, OHSAS 18001 ve TSE belgesine uygun hizmet vermektedir.

>>>>> Personel Taşımacılığı İstanbul

Kiralık Okul Taşıtı

Taleplerinizi karşılamak için doğru adrestesiniz. Konforlu, güvenli ve yeni model araçlarımızla ayrıca konusunda uzman personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız. Şoförlü olarak kiralık okul taşıtı hizmetini tüm kalabalık kişi olacak organizasyonlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tüm taleplerinizi 48 saat önceden değiştirme veya iptal etme hakkınız olduğunu biliyor muydunuz?

Paltur Turizm olarak amacımız sadece iş yapmak değil bununla birlikte dürüstlüğümüz ve ilkelerimizle müşterilerimiz de iyi izlenimler bırakarak herkesin tercih edebileceği bir firma olmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimizin bizle ilgili yorumlarını google my business sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Günlük Kiralık Servis Aracı

Gezilerinizde bütün gün günlük kiralama yapabileceğiniz, düğünleriniz için belirli saatler arasında taşımacılık yapılması için talepleriniz, nişan veya kına gecesi için günlük kiralık servis aracı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Günlük kiralık servis minibüsü hizmetimiz bu alanlarda kısıtlı olmayıp, maç, konser, cenaze gibi tüm etkinlikler için yapılmaktadır.

uygun fiyata minibüs kirala
uygun fiyata minibüs kirala

Hizmet kalitemizin ve markamızın gerekliliği olarak piyasa koşullarında en çok tercih edilen şirketlerden birisi olan Paltur olarak, kiralama işlemlerinde en cazip fiyatlarımızı müşterilerimize sunmaktayız. Bu konuda en büyük referansımız bizden geçmişte hizmet alan müşterilerimizdir. Müşterimizin yorumlarını google business sayfamızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Kiralık Servis Aracı Fiyatları

Şoförsüz olarak kiralık servis aracı hizmetimiz bulunmamaktadır. Yapacağınız tüm kiralama işlemleri şoförlü olarak yapılmaktadır. Tarafınızla anlaşılan ücret içerisinde, aracın otoyol, akaryakıt, amortisman ve diğer tüm giderler içerisinde olup, sizden ekstra fiyat taleplerimiz bulunmamakta. Kiralık servis aracı fiyatları yapılacak işin mahiyetine göre değişkenlik göstermektedir.

ARA