İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

istanbul gezi düğün servis kiralama
istanbul gezi düğün servis kiralama

Bizim Hikayemiz..

Paltur Turizm olarak 2013 yılında Nurettin PALAZ tarafından kurulmuş olup, bilgi ve deneyimlerini 2000 yılından bugüne taşımıştır. Sektördeki geçmişi ve deneyimi sayesinde Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı ve Özel Taşımacılık faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı, kalite ve güvenirliği garanti eder.

Şirket kuruluşundan bugüne, yenilikçi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için hizmet kadrosu tamamen uzman kişiler tarafından oluşmaktadır. Emin adımlarla büyümek suretiyle hizmet ağı her yıl üst seviyelere ulaşmıştır.

Verilen hizmette öncelik müşteri memnuniyetidir. Firmamız hali hazırda 80’den fazla kuruma personel taşımacılığı hizmeti vermektedir. Sektörde beklentileri karşılayan ve çözüm odaklı çalışmalarımız müşteri memnuniyetini kazanabilen firmamız çağdaş bir vizyon ile büyükmektedir.

MİSYON & VİSYON

Paltur Turizm olarak ana faaliyet konusunda personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve özel taşımacılık yapmaktayız. Hizmetlerimizde her müşteriye özel yaptığımız çözüm odaklı çalışmalarımız mevcuttur. Verdiğimiz hizmetin öncesinde ve sonrasında kazanılan güvenirlik ve ticari ahlak anlayışı tüm müşterilerimize yansıtılarak personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve özel taşımacılık sektöründe firmalar arasında ilk seçim olmak..

Ülkemizde servis taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve özel taşımalık alanında tanınan aynı zamanda Türkiye ve dünya standartlarına uygun, çağdaş yenilikleri her zaman takip eden, teknoloji alanında gerektiği tüm imkanları kullanan ve sektörde oluşan yeniliklere öncülük eden bir firma olmak ve diğer taşımacılık firmalarının örnek aldığı bir kurum olmak.

Müşterilerimizin bütün beklentilerinin karşılandığı ve güven içerisinde hissettiği bir firma olak ve bunu marka olarak koruyabilmek.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel taşımacılığı hizmeti diğer faaliyetlerimizin önemli bir bölümünü oluşturup, teknoloji ile insanın iş birliğine dayalı bir çalışma sistemi ile kusursuz hizmet sunma deneyimini siz değerli müşterilerimize yaşatıyoruz…

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Geleceğimizin teminatı çocuklarınızı, evden okula, okuldan eve titizlikle ve dürüstlük kurallarıyla güvenli taşıyoruz.

DÜĞÜN-GEZİ TAŞIMACILIĞI

Türkiye’nin önde gelen bir çok kuruluşuna bayi toplantıları, ödül ve motivasyon gezileri, eğitim toplantıları, fuar organizasyonların taşımacılığını yapmaktayız.

Seçkin Selçuk PALAZ

Genel Müdür

Mehmet SEVÜK

Anadolu Yakası Bölge Müdürü

Emirhan İnkaya

Avrupa Yakası Bölge Müdürü

ARA