İçeriğe geç

Düğün Nişan Gezi Araç Temini

Sahip olduğumuz TSE 12557, iso 9001, iso 14001, Ohsas 18001, A grubu servis taşımacılığı yetki belgesi sayesinde Düğün nişan gezi araç temini yapmaktayız. Bunu yaparken hizmette kullandığımız tüm araçlar en fazla 5 yaşında olup, araçlarımızın sürücüleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, şoför kartına sahip, adli sicil kaydı olmayan, sağlık yönünde şoförlük yapmaya engel teşkil edici bir rahatsızlığı olmayan kişilerdir.

düğün için minibüs kiralama
düğün için minibüs kiralama

Düğün nişan gezi araç temini yaparken, görüştüğünüz şirketlerin yukarıda saydığımız belgelere sahip olmasına, referanslarının güçlü olmasına ve kurumsal nitelikte bir şirket olmasına mutlaka dikkat ediniz. Bir çok müşterimizden anlık araç talepleri ile karşı karşıya kalmaktayız.

düğün için servis kiralama
düğün için servis kiralama

Bunun en büyük sebeplerinden biriside çalışmayı düşünülen firmanın anlaşma koşullarına riayet etmeyip daha yüksek fiyatlı farklı iş ayarlayıp yarı yolda bırakmasıdır. Her koşulda şartlara sonuna kadar uyan, bununla birlikte aksaklık yaşatmayan şirketimiz, etkinlik bitene kadar tüm taahhütlerinin arkasında durmaktadır.

ARA